Hepimiz TMGD olabilmek için kursa gittik,sınava girdik. Kimimiz başarılı oldu, kimimiz şansını diğer sınavlara bıraktı. Ama hepimizin düşüncesi aynıydı. TMGD olunca ne yapacağım, şirketlere gidince nelere dikkat etmeli, neler yapmalıyım… Bende bu düşüncelerle başladım. Firmaya ilk gittiğimde ne yapmam gerektiği konusunda en ufak bir fikrim yoktu.

 

Bu durumu göz önüne aldığımız zaman, sizlere firmalara gittiğinizde yardımcı olacak olan dökümanları hazırlamış bulunmaktayım. Dökümanın içeriğinde, firmalara gittiğinizde işlerin büyük çoğunluğunu halledeceğini düşündüğüm birçok belge bulunmaktadır. TMGD iş sözleşmesinden, yıllık faaliyet raporu örneğine; araç kontrol formundan örnek msds örneğine kadar birçok belgeyi bulabileceğiniz doküman hazırlandı. Eğitim kurumlarında saha eğitimi adı altında yüksek ücretlerle verilen eğitimde kullanılan dökümanların birebir muadili olan dökümanımız çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

 

TMGD İŞ BAŞLANGIÇ DOKÜMANI

İletişim

 

whatsapp  : 0 535 081 06 58
e-posta     : dunya-orak@hotmail.com

 

Not : İletişim numarasından alınacak hesap numarasına ödeme yapıldıktan sonra dökümanlar tarafınıza e-posta yolu ile gönderilecektir.